T75
T75
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | TCWIN |
| Вес | 0.156 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Quiescent Current | 0.23mA |
| Features | Built-in one-way transmission function |
| Installation method | Top-mount |
| Data transmission rate | 800Kbit/s |
| Wavelength | R:620nm~625nm;G:520nm~525nm;B:465nm~470nm |
| Viewing Angle | 120° |
| Lens Color | Diffused Lens |
| Luminous Intensity | R:150mcd~350mcd;G:600mcd~1000mcd;B:100mcd~200mcd |
| ESD Withstand Voltage | 4000V |
| Fixed-Frequency Pwm Mode | 4kHz |
