SK6805-EC10-000
SK6805-EC10-000
ПроизводительOPSCO Optoelectronics
Партномер производителяSK6805-EC10-000
ОписаниеOptoelectronics OPSCO Optoelectronics SK6805-EC10-000
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | OPSCO Optoelectronics |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+80℃ |
| Quiescent Current | 0.3mA |
| Features | Built-in power-on reset circuit;Built-in one-way transmission function |
| Voltage - Supply | 3.5V~5.5V |
| Data transmission rate | 800Kbit/s |
| Wavelength | R:620nm~625nm;G:520nm~530nm;B:460nm~470nm |
| Viewing Angle | 160° |
| Luminous Intensity | R:60mcd~120mcd;G:120mcd~240mcd;B:40mcd~80mcd |
| ESD Withstand Voltage | 2000V |
| Fixed-Frequency Pwm Mode | 4kHz |
