P2835P1UVS26G12Q-365
P2835P1UVS26G12Q-365
ПроизводительSilverlight
Партномер производителяP2835P1UVS26G12Q-365
ОписаниеOptoelectronics Silverlight P2835P1UVS26G12Q-365
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Silverlight |
| Вес | 0.034 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 10uA |
| Peak Wavelength | 365nm |
| Viewing Angle | 120° |
| Radiant Flux | 40mW |
| Antistatic Ability | 6kV |
| Voltage - Forward(Vf) | 4V |
| Voltage - DC Reverse(Vr) | 5V |
| Current - DC Forward(If) | 150mA |
