G6565N4UVS8U06-365
G6565N4UVS8U06-365
ПроизводительSilverlight
Партномер производителяG6565N4UVS8U06-365
ОписаниеOptoelectronics Silverlight G6565N4UVS8U06-365
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Silverlight |
| Вес | 0.771 |
| Operating Temperature | -20℃~+85℃ |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 10uA |
| Peak Wavelength | 365nm |
| Viewing Angle | 60° |
| Radiant Flux | 3.5W |
| Antistatic Ability | 4kV |
| Voltage - Forward(Vf) | 8V |
| Voltage - DC Reverse(Vr) | 5V |
| Current - DC Forward(If) | 2A |
