GT-IRB3030S-100D-0850-A15-RP
GT-IRB3030S-100D-0850-A15-RP
ПроизводительYongyu Photoelectric
Партномер производителяGT-IRB3030S-100D-0850-A15-RP
ОписаниеOptoelectronics Yongyu Photoelectric GT-IRB3030S-100D-0850-A15-RP
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Yongyu Photoelectric |
| Вес | 0.135 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Wavelength | 850nm |
| Viewing Angle | 100° |
| Pd- Power Dissipation | 1.05W |
| Wavelength - Dominant | 850nm |
| Voltage - Forward(Vf) | 1.7V |
| Voltage - DC Reverse(Vr) | 5V |
| Current - DC Forward(If) | 1.5A |
| Half wave width | 35nm |
