Ra-01SC
Ra-01SC
ПроизводительAi-Thinker
Партномер производителяRa-01SC
ОписаниеIoT/Communication Modules Ai-Thinker Ra-01SC
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Ai-Thinker |
| Вес | 1.6 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Output Power | 22dBm |
| Interface | SPI |
| Features | LoRa frequency hopping spread spectrum |
| Sensitivity | -129dBm |
| Receive Current | 4.2mA |
| Current Of Transmitting | 140mA |
| Antenna Type | IPEX interface |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Modulation System | LoRa |
| Communication Distance | 2.8km |
