BEP0220TA
BEP0220TA
ПроизводительBORN
Партномер производителяBEP0220TA
ОписаниеTransistors/Thyristors BORN BEP0220TA
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | BORN |
| Вес | 0.084 |
| Repetitive Peak On-state Current (Itrm) | 2.2A |
| Operating Temperature Range | -40℃~+150℃ |
| Peak Pulse Current-Ipp (10/1000us) | 45A |
| Off-state Capacitance (Co) | 53pF |
| Switching Voltage(Vs) | 30V |
| On - State Current(It) | 2.2A |
| On - State Voltage(VT) | 4V |
| Hold Current(Ih) | 40mA |
| Peak off - state voltage(Vdrm) | 15V |
| Current - Leakage | 5uA |
