QK1301A
QK1301A
ПроизводительHICHON
Партномер производителяQK1301A
ОписаниеLED Drivers HICHON QK1301A
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | HICHON |
| Вес | 0.044 |
| Operating Temperature | -40℃~+70℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 3mA |
| Type | - |
| Features | Over-Temperature Protection (OTP);Under Voltage Protection;Over Current Protection;Over Voltage Protection |
| Topology | - |
| Switch tube (built-in/external) | Built-in |
| Dimming | - |
| Frequency - Switching | 25kHz |
| Voltage - Input(DC) | 500mV~5V |
