G3535N1UVZ1U12-275
G3535N1UVZ1U12-275
ПроизводительSilverlight
Партномер производителяG3535N1UVZ1U12-275
ОписаниеOptoelectronics Silverlight G3535N1UVZ1U12-275
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Silverlight |
| Вес | 0.146 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 10uA |
| Peak Wavelength | 275nm |
| Viewing Angle | 130° |
| Radiant Flux | 6mW |
| Antistatic Ability | 2kV |
| Voltage - Forward(Vf) | 7.5V |
| Voltage - DC Reverse(Vr) | 5V |
| Current - DC Forward(If) | 60mA |
| Half wave width | 9.6nm |
