M3535N1IRG6U12-730
M3535N1IRG6U12-730
ПроизводительSilverlight
Партномер производителяM3535N1IRG6U12-730
ОписаниеOptoelectronics Silverlight M3535N1IRG6U12-730
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Silverlight |
| Вес | 0.077 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Wavelength | 710nm~760nm |
| Viewing Angle | 120° |
| Wavelength - Dominant | 710nm~760nm |
| Voltage - Forward(Vf) | 1.6V~2.4V |
| Voltage - DC Reverse(Vr) | 5V |
| Current - DC Forward(If) | 700mA |
