GT-IRB3216S-020D-0940-A03-RP
GT-IRB3216S-020D-0940-A03-RP
ПроизводительYongyu Photoelectric
Партномер производителяGT-IRB3216S-020D-0940-A03-RP
ОписаниеOptoelectronics Yongyu Photoelectric GT-IRB3216S-020D-0940-A03-RP
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Yongyu Photoelectric |
| Вес | 0.045 |
| Operating Temperature | -40℃~+100℃ |
| Wavelength | 945nm |
| Viewing Angle | 20° |
| Pd- Power Dissipation | 30mW |
| Wavelength - Dominant | 945nm |
| Voltage - Forward(Vf) | 1.2V~1.5V |
| Voltage - DC Reverse(Vr) | 5V |
| Current - DC Forward(If) | 20mA |
| Half wave width | 30nm |
