DY-SIR204T-0314X
DY-SIR204T-0314X
ПроизводительTONYU
Партномер производителяDY-SIR204T-0314X
ОписаниеOptoelectronics TONYU DY-SIR204T-0314X
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | TONYU |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -30℃~+80℃ |
| Radiant Intensity | 21mW/sr |
| Wavelength | 880nm |
| Viewing Angle | 20° |
| Pd- Power Dissipation | 150mW |
| Wavelength - Dominant | 880nm |
| Voltage - Forward(Vf) | 800mV~1.6V |
| Voltage - DC Reverse(Vr) | 5V |
| Current - DC Forward(If) | 100mA |
| Half wave width | 45nm |
