G3535N1UVS8U13-365
G3535N1UVS8U13-365
ПроизводительSilverlight
Партномер производителяG3535N1UVS8U13-365
ОписаниеOptoelectronics Silverlight G3535N1UVS8U13-365
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Silverlight |
| Вес | 0.117 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 10uA |
| Peak Wavelength | 370nm |
| Viewing Angle | 120° |
| Radiant Flux | 1.5W |
| Antistatic Ability | 6kV |
| Voltage - Forward(Vf) | 4V |
| Voltage - DC Reverse(Vr) | 5V |
| Current - DC Forward(If) | 1A |
