DYWH-HIR26-21C/CT
DYWH-HIR26-21C/CT
ПроизводительTONYU
Партномер производителяDYWH-HIR26-21C/CT
ОписаниеOptoelectronics TONYU DYWH-HIR26-21C/CT
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | TONYU |
| Вес | 0.056 |
| Operating Temperature | -25℃~+85℃ |
| Radiant Intensity | 14mW/sr |
| Wavelength | 850nm |
| Viewing Angle | 20° |
| Pd- Power Dissipation | 110mW |
| Wavelength - Dominant | 850nm |
| Voltage - Forward(Vf) | 1.45V |
| Voltage - DC Reverse(Vr) | 5V |
| Current - DC Forward(If) | 65mA |
| Half wave width | 42nm |
