DY-HIR204C
DY-HIR204C
ПроизводительTONYU
Партномер производителяDY-HIR204C
ОписаниеOptoelectronics TONYU DY-HIR204C
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | TONYU |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+80℃ |
| Radiant Intensity | 15mW/sr |
| Wavelength | 850nm |
| Viewing Angle | 25° |
| Pd- Power Dissipation | 150mW |
| Wavelength - Dominant | 850nm |
| Voltage - Forward(Vf) | 1.2V |
| Voltage - DC Reverse(Vr) | 5V |
| Current - DC Forward(If) | 100mA |
| Half wave width | 51nm |
