DYWH-IR12-21C/2T
DYWH-IR12-21C/2T
ПроизводительTONYU
Партномер производителяDYWH-IR12-21C/2T
ОписаниеOptoelectronics TONYU DYWH-IR12-21C/2T
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | TONYU |
| Вес | 0.025 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Radiant Intensity | 0.5mW/sr |
| Wavelength | 940nm |
| Viewing Angle | 150° |
| Pd- Power Dissipation | 130mW |
| Wavelength - Dominant | 940nm |
| Voltage - Forward(Vf) | 1.2V |
| Voltage - DC Reverse(Vr) | 5V |
| Current - DC Forward(If) | 65mA |
| Half wave width | 45nm |
