DY-IR7373C
DY-IR7373C
ПроизводительTONYU
Партномер производителяDY-IR7373C
ОписаниеOptoelectronics TONYU DY-IR7373C
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | TONYU |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+80℃ |
| Radiant Intensity | 7.8mW/sr |
| Wavelength | 940nm |
| Viewing Angle | 20° |
| Pd- Power Dissipation | 80mW |
| Wavelength - Dominant | 940nm |
| Voltage - Forward(Vf) | 1.2V |
| Voltage - DC Reverse(Vr) | 5V |
| Current - DC Forward(If) | 30mA |
| Half wave width | 40nm |
