P0300FM
P0300FM
ПроизводительSemiwell
Партномер производителяP0300FM
ОписаниеTransistors/Thyristors Semiwell P0300FM
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Semiwell |
| Вес | 0.04 |
| Repetitive Peak On-state Current (Itrm) | 2.2A |
| Operating Temperature Range | -40℃~+125℃ |
| Off-state Capacitance (Co) | 60pF |
| Switching Voltage(Vs) | 40V |
| On - State Current(It) | 2.2A |
| On - State Voltage(VT) | 4V |
| Hold Current(Ih) | 50mA |
| Peak off - state voltage(Vdrm) | 25V |
| Current - Leakage | 5uA |
