RDK X3 Module 104032
RDK X3 Module 104032
ПроизводительD-Robotics
Партномер производителяRDK X3 Module 104032
ОписаниеDevelopment Boards & Tools D-Robotics RDK X3 Module 104032
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | D-Robotics |
| Вес | 1 |
| Number of I/O | 32 |
| ROM Size | 4GB |
| Temperature range | -20℃~+63℃ |
| WIFI Protocols | IEEE 802.11a/b/g/n/ac Standard |
| Power Supply | 5V |
| Multimedia Support | Supports RAW8/10/12/14/16-bit and 8/10-bit YUV Formats |
| Ethernet | 1xGigabit EthernetPHY |
| USB | USB3.0 |
| CPU | Quad coreArm®Cortex®A5364-bit@1.5GHz |
