SCT2422STER
SCT2422STER
ПроизводительSCT
Партномер производителяSCT2422STER
ОписаниеPower Management (PMIC) SCT SCT2422STER
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | SCT |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃@(TJ) |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 2A |
| Quiescent Current | 25uA |
| Output Type | Adjustable |
| Operating Voltage | 3.8V~40V |
| Output Voltage | 800mV~40V |
| Topology | Buck |
| Function | Buck |
| Switch tube (built-in/external) | Built-in |
| Frequency - Switching | 300kHz~2.2MHz |
| Synchronous Rectifier | Yes |
