SCT2A12STER
SCT2A12STER
ПроизводительSCT
Партномер производителяSCT2A12STER
ОписаниеPower Management (PMIC) SCT SCT2A12STER
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | SCT |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+150℃@(TJ) |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 1A |
| Quiescent Current | 49uA |
| Output Type | Adjustable |
| Operating Voltage | 5.5V~100V |
| Output Voltage | 1.2V~30V |
| Topology | Buck |
| Function | Buck |
| Switch tube (built-in/external) | Built-in |
| Synchronous Rectifier | No |
