3Y010000VP
3Y010000VP
Производительhuaxindianzi
Партномер производителя3Y010000VP
ОписаниеCrystals, Oscillators, Resonators huaxindianzi 3Y010000VP
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | huaxindianzi |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Output Type | CMOS |
| Frequency | 10MHz |
| Frequency Stability | ±20ppm |
| Voltage - Supply | 1.8V~3.3V |
| Normal temperature Frequency Tolerance | ±10ppm |
| Current - Supply | 10mA |
