GM6503AAMLZ-R7
GM6503AAMLZ-R7
ПроизводительGONGMOSEMI
Партномер производителяGM6503AAMLZ-R7
ОписаниеPower Modules GONGMOSEMI GM6503AAMLZ-R7
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | GONGMOSEMI |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature Range | -40℃~+125℃ |
| Features | Short Circuit Protection;Over Temperature Protection;Over Voltage Protection |
| Output Voltage | 500mV~5.5V |
| Switching Frequency | 1.5MHz |
| Function | Buck |
| Voltage - Supply | 2.5V~5.5V |
| Output Voltage Accuracy | ±1% |
| Supply Current (Iq) | 1mA |
| Output Current(Max) | 3A |
