YC-5M05
YC-5M05
ПроизводительEVISUN
Партномер производителяYC-5M05
ОписаниеPower Modules EVISUN YC-5M05
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | EVISUN |
| Вес | 1 |
| Output Power | 5W |
| Number of Outputs | 1 |
| Features | Short Circuit Protection;Over Current Protection |
| Output Voltage | 5V |
| Conversion Efficiency | 80% |
| Conversion Type | AC/DC-DC |
| Isolation Voltage(Vrms) | 3kV |
| Output current (maximum value) | 1A |
| Output Voltage Accuracy | ±2% |
| Voltage - Input(DC) | 85VAC~265VAC;100V~370V |
| Quiescent Dissipation | 75mW |
| Ripple Noise | 50mVp-p |
| Capacitive Load(Max) | 1000uF |
