SP90-220S12
SP90-220S12
ПроизводительZOEYGO
Партномер производителяSP90-220S12
ОписаниеPower Modules ZOEYGO SP90-220S12
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | ZOEYGO |
| Вес | 136 |
| Output Power | 90W |
| Number of Outputs | 1 |
| Features | Short Circuit Protection;Over Temperature Protection;Over Voltage Protection |
| Output Voltage | 12V |
| Conversion Efficiency | 90% |
| Conversion Type | AC/DC-DC |
| Isolation Voltage(Vrms) | 3kV |
| Output current (maximum value) | 6.66A |
| Output Voltage Accuracy | ±2% |
| Voltage - Input(DC) | 261V~370V;185VAC~264VAC |
| Quiescent Dissipation | 0.35W |
| Ripple Noise | 100mVp-p |
| Capacitive Load(Max) | 470uF |
