P0080SB-MC
P0080SB-MC
ПроизводительSemiwell
Партномер производителяP0080SB-MC
ОписаниеTransistors/Thyristors Semiwell P0080SB-MC
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Semiwell |
| Вес | 0.218 |
| Repetitive Peak On-state Current (Itrm) | 2.2A |
| Operating Temperature Range | -55℃~+125℃ |
| Peak Pulse Current-Ipp (10/1000us) | 250A |
| Off-state Capacitance (Co) | 20pF |
| Switching Voltage(Vs) | 25V |
| On - State Current(It) | 2.2A |
| Hold Current(Ih) | 40mA |
| Peak off - state voltage(Vdrm) | 6V |
| Current - Leakage | 5uA |
