WCM3225F2SF-102T04
WCM3225F2SF-102T04
ПроизводительTAI-TECH
Партномер производителяWCM3225F2SF-102T04
ОписаниеFilters TAI-TECH WCM3225F2SF-102T04
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | TAI-TECH |
| Вес | 0.11 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Number of Lines | 2 |
| Voltage Rating (AC) | - |
| Current Rating | 400mA |
| Voltage Rating (DC) | 50V |
| Impedance @ Frequency | 1kΩ@100MHz |
| Inductance @ Frequency | - |
| Voltage withstand | 125V |
| DC Resistance(DCR) | 300mΩ |
| Insulation Resistance(IR) | 10MΩ |
