LD15-25B24R2
LD15-25B24R2
ПроизводительLZTEC
Партномер производителяLD15-25B24R2
ОписаниеPower Modules LZTEC LD15-25B24R2
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | LZTEC |
| Вес | 49.7 |
| Output Power | 15W |
| Features | Short Circuit Protection;Over Current Protection;Over Temperature Protection |
| Output Voltage | 24V |
| Switching Frequency | 65kHz |
| Conversion Efficiency | 85% |
| Conversion Type | AC/DC-DC |
| Isolation Voltage(Vrms) | 4kV |
| Output current (maximum value) | 625mA |
| Voltage - Input(DC) | 176VAC~418VAC;248V~591V |
| Ripple Noise | 100mVp-p |
