LD15-25B12R2
LD15-25B12R2
ПроизводительLZTEC
Партномер производителяLD15-25B12R2
ОписаниеPower Modules LZTEC LD15-25B12R2
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | LZTEC |
| Вес | 51.2 |
| Output Power | 15W |
| Number of Outputs | 1 |
| Features | Short Circuit Protection;Over Temperature Protection |
| Output Voltage | 12V |
| Conversion Efficiency | 82% |
| Conversion Type | AC/DC-DC |
| Isolation Voltage(Vrms) | 4kV |
| Output current (maximum value) | 1.25A |
| Voltage - Input(DC) | 248V~591V;176VAC~418VAC |
