LD15-25B05R2
LD15-25B05R2
ПроизводительLZTEC
Партномер производителяLD15-25B05R2
ОписаниеPower Modules LZTEC LD15-25B05R2
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | LZTEC |
| Вес | 52.5 |
| Output Power | 15W |
| Features | Over Current Protection;Short Circuit Protection;Over Temperature Protection |
| Output Voltage | 5V |
| Switching Frequency | 65kHz |
| Conversion Efficiency | 78% |
| Conversion Type | AC/DC-DC |
| Isolation Voltage(Vrms) | 4kV |
| Output current (maximum value) | 3A |
| Output Voltage Accuracy | ±3% |
| Voltage - Input(DC) | 176VAC~418VAC;248V~591V |
| Ripple Noise | 100mVp-p |
