LD15-23B12R2
LD15-23B12R2
ПроизводительLZTEC
Партномер производителяLD15-23B12R2
ОписаниеPower Modules LZTEC LD15-23B12R2
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | LZTEC |
| Вес | 43.867 |
| Output Power | 15W |
| Features | Short Circuit Protection;Over Voltage Protection |
| Output Voltage | 12V |
| Switching Frequency | 65kHz |
| Conversion Efficiency | 84% |
| Conversion Type | AC/DC-DC |
| Isolation Voltage(Vrms) | 4kV |
| Output current (maximum value) | 1.25A |
| Output Voltage Accuracy | ±2% |
| Voltage - Input(DC) | 100V~430V;85VAC~305VAC |
| Ripple Noise | 100mVp-p |
