VG4130S433X0M1
VG4130S433X0M1
ПроизводительVollgo
Партномер производителяVG4130S433X0M1
ОписаниеIoT/Communication Modules Vollgo VG4130S433X0M1
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Vollgo |
| Вес | 5.446 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Interface | SPI;I2C |
| Features | Module reset function;Integrated antenna |
| Frequency range | 433MHz |
| Sensitivity | -140dBm |
| Receive Current | 4.8mA |
| Current Of Transmitting | 1.3A |
| Voltage - Supply | 3.7V~5.5V |
| Model | Transceiver |
| Output Power(Max) | 33dBm |
