PAN3120S433N0S1
PAN3120S433N0S1
ПроизводительVollgo
Партномер производителяPAN3120S433N0S1
ОписаниеIoT/Communication Modules Vollgo PAN3120S433N0S1
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Vollgo |
| Вес | 2.17 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Interface | SPI;I2C |
| Features | Module reset function;Integrated antenna |
| Frequency range | 433MHz |
| Sensitivity | -124dBm |
| Receive Current | 10mA |
| Current Of Transmitting | 108mA |
| Voltage - Supply | 1.8V~3.8V;2V~3.8V |
| Model | Transceiver |
| Output Power(Max) | 21dBm |
