CMT2300S433N0S1
CMT2300S433N0S1
ПроизводительVollgo
Партномер производителяCMT2300S433N0S1
ОписаниеIoT/Communication Modules Vollgo CMT2300S433N0S1
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Vollgo |
| Вес | 1.163 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Interface | SPI |
| Features | Module reset function |
| Frequency range | 433MHz |
| Sensitivity | -121dBm |
| Receive Current | 8.5mA |
| Current Of Transmitting | 72mA |
| Voltage - Supply | 1.8V~3.6V |
| Modulation System | OOK;FSK |
| Model | Transceiver |
| Output Power(Max) | 20dBm |
