AI-01
AI-01
ПроизводительDOIT
Партномер производителяAI-01
ОписаниеIoT/Communication Modules DOIT AI-01
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | DOIT |
| Вес | 2.721 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Output Power | 20.5dBm |
| Interface | UART;I2C;SPI;GPIO;PWM |
| Frequency range | 2.4GHz |
| Sensitivity | -90dBm |
| Receive Current | 67mA |
| Current Of Transmitting | 370mA |
| Voltage - Supply | 3V~3.6V |
| Wireless Standard | Bluetooth5.0 |
| Utilized IC / Part | ESP32-C2 |
