PAN3060S868N0M1
PAN3060S868N0M1
ПроизводительVollgo
Партномер производителяPAN3060S868N0M1
ОписаниеIoT/Communication Modules Vollgo PAN3060S868N0M1
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Vollgo |
| Вес | 1.572 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Interface | UART |
| Frequency range | 868MHz |
| Sensitivity | -129dBm |
| Receive Current | 4.2mA;8mA |
| Current Of Transmitting | 100mA |
| Antenna Type | - |
| Voltage - Supply | 1.8V~3.6V |
| Modulation System | - |
| Communication Distance | 2km |
| Model | Transceiver |
| Output Power(Max) | - |
