THD0522-13RL-SN
THD0522-13RL-SN
ПроизводительTHD
Партномер производителяTHD0522-13RL-SN
ОписаниеConnectors THD THD0522-13RL-SN
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | THD |
| Вес | 0.728 |
| Operating Temperature | -55℃~+85℃ |
| Current Rating (Max) | 500mA |
| Contact Material | Copper alloy |
| Pitch | 0.5mm |
| Height Above Board | 2mm |
| Mounting Type | Surface Mount, Right Angle |
| Rated Voltage (Max) | 50V |
| Number of Contacts | 13P |
| Locking Feature | Slide Lock |
| Contact Type | Bottom Contact |
| FFC, FCB Thickness | 0.3mm |
