OGH25T120
OGH25T120
ПроизводительOSEN
Партномер производителяOGH25T120
ОписаниеTransistors/Thyristors OSEN OGH25T120
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | OSEN |
| Вес | 7.093 |
| Gate-Emitter Threshold Voltage (Vge(th)@Ic) | 4.5V@0.25mA |
| Collector-Emitter Breakdown Voltage (Vces) | 1.2kV |
| Voltage - Forward(Vf) | 3V@25A |
| Current - Collector(Ic) | 25A |
| Vce Saturation(VCE(sat)) | 2.5V@25A,15V |
| Td(off) | 198ns |
| Td(on) | 34ns |
| Reverse Recovery Time(trr) | 200ns |
