OGH50T65
OGH50T65
ПроизводительOSEN
Партномер производителяOGH50T65
ОписаниеTransistors/Thyristors OSEN OGH50T65
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | OSEN |
| Вес | 7.081 |
| Gate-Emitter Threshold Voltage (Vge(th)@Ic) | 4V@250uA |
| Collector-Emitter Breakdown Voltage (Vces) | 650V |
| Voltage - Forward(Vf) | 1.8V@30A |
| Current - Collector(Ic) | 100A |
| Vce Saturation(VCE(sat)) | 2.5V@50A,15V |
| Td(off) | 125ns |
| Td(on) | 45ns |
| Reverse Recovery Time(trr) | 50ns |
