GP8612E
GP8612E
ПроизводительHaloChip
Партномер производителяGP8612E
ОписаниеPower Management (PMIC) HaloChip GP8612E
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | HaloChip |
| Вес | 0.183 |
| Operating Temperature | -40℃~+150℃ |
| Features | Constant Current Mode (CC);Constant Voltage (CV);Over Voltage Protection;Short Circuit Protection;Over Temperature Protection;Under Voltage Protection |
| Topology | Flyback |
| isolation | Isolation |
| Voltage - Supply | 4.6V~24V |
| Working mode | DCM |
| Voltage - Breakdown | 700V |
| Frequency - Switching | 70kHz |
| Feedback System | Primary-Side Feedback |
