SS6290A
SS6290A
Производительorisilicon
Партномер производителяSS6290A
ОписаниеPower Management (PMIC) orisilicon SS6290A
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | orisilicon |
| Вес | 0.774 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Output Current | - |
| Features | Constant Current Mode (CC);Constant Voltage (CV);Soft Start;Over temperature protection(OTP);Over Voltage Protection;Short Circuit Protection;Over Current Protection;Under Voltage Protection |
| Topology | Flyback |
| isolation | Isolation |
| Voltage - Supply | 6.8V~24.6V |
| Pd- Power Dissipation | - |
| Working mode | QR;PWM Modulation;PFM Modulation |
| Voltage - Breakdown | 900V |
| Frequency - Switching | 110kHz |
| Feedback System | Primary-Side Feedback |
| Duty Cycle(Max) | - |
