GP8632SE
GP8632SE
ПроизводительHaloChip
Партномер производителяGP8632SE
ОписаниеPower Management (PMIC) HaloChip GP8632SE
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | HaloChip |
| Вес | 0.2 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Output Current | 2.4A |
| Features | Constant Current Mode (CC);Constant Voltage (CV);Over Voltage Protection;Under Voltage Protection;Short Circuit Protection;Over Temperature Protection |
| isolation | Isolation |
| Working mode | DCM |
| Voltage - Breakdown | 700V |
| Frequency - Switching | 100kHz |
| Feedback System | Primary-Side Feedback |
