SS8201E
SS8201E
Производительorisilicon
Партномер производителяSS8201E
ОписаниеPower Management (PMIC) orisilicon SS8201E
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | orisilicon |
| Вес | 0.129 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Features | Constant Voltage (CV);Soft Start;Over Voltage Protection;Short Circuit Protection;Over Temperature Protection;Over Current Protection;Under Voltage Protection |
| Output Voltage | 3.3V~24V |
| Topology | Buck |
| isolation | Non-Isolated |
| Working mode | PWM Modulation;PFM Modulation;CCM;DCM |
| Voltage - Breakdown | 800V |
| Frequency - Switching | 30kHz~55kHz |
