3T025000VX
3T025000VX
Производительhuaxindianzi
Партномер производителя3T025000VX
ОписаниеCrystals, Oscillators, Resonators huaxindianzi 3T025000VX
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | huaxindianzi |
| Вес | 0.036 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Output Type | Clipped sine wave |
| Frequency | 25MHz |
| Ratings | - |
| Frequency Stability | ±500ppb |
| Voltage - Supply | 1.8V~3.3V |
| Current - Supply | 1.5mA |
