HLK-5LS15
HLK-5LS15
ПроизводительHI-LINK
Партномер производителяHLK-5LS15
ОписаниеPower Modules HI-LINK HLK-5LS15
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | HI-LINK |
| Вес | 8.366 |
| Output Power | 5W |
| Features | Short Circuit Protection;Over Current Protection |
| Output Voltage | 15V |
| Conversion Efficiency | 84% |
| Isolation Voltage(Vrms) | 3kV |
| Output current (maximum value) | 333mA |
| Output Voltage Accuracy | ±0.4% |
| Voltage - Input(DC) | 85VAC~265VAC;120V~350V |
| Quiescent Dissipation | 0.1W |
| Ripple Noise | 150mVp-p |
