LD30-23B15R2
LD30-23B15R2
ПроизводительLZTEC
Партномер производителяLD30-23B15R2
ОписаниеPower Modules LZTEC LD30-23B15R2
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | LZTEC |
| Вес | 104 |
| Output Power | 30W |
| Number of Outputs | 1 |
| Features | Short Circuit Protection;Over Current Protection |
| Output Voltage | 15V |
| Switching Frequency | 65kHz |
| Conversion Efficiency | 88% |
| Conversion Type | AC/DC-DC |
| Isolation Voltage(Vrms) | 4kV |
| Output current (maximum value) | 2A |
| Output Voltage Accuracy | ±2% |
| Voltage - Input(DC) | 100V~430V;85VAC~305VAC |
| Ripple Noise | 100mVp-p |
