HLK-5LS24
HLK-5LS24
ПроизводительHI-LINK
Партномер производителяHLK-5LS24
ОписаниеPower Modules HI-LINK HLK-5LS24
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | HI-LINK |
| Вес | 8.534 |
| Output Power | 5W |
| Features | Over Current Protection;Short Circuit Protection |
| Output Voltage | 24V |
| Conversion Efficiency | 85% |
| Isolation Voltage(Vrms) | 3kV |
| Output current (maximum value) | 340mA |
| Voltage - Input(DC) | 85VAC~265VAC;120V~350V |
| Ripple Noise | 100mVp-p |
