HLK-5LS12
HLK-5LS12
ПроизводительHI-LINK
Партномер производителяHLK-5LS12
ОписаниеPower Modules HI-LINK HLK-5LS12
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | HI-LINK |
| Вес | 8.39 |
| Output Power | 5W |
| Number of Outputs | 1 |
| Features | Short Circuit Protection;Over Current Protection |
| Output Voltage | 12V |
| Conversion Efficiency | 81%;78% |
| Conversion Type | AC/DC-DC |
| Isolation Voltage(Vrms) | 3kV |
| Output current (maximum value) | 570mA |
| Voltage - Input(DC) | 85VAC~265VAC;120V~350V |
| Ripple Noise | 150mVp-p |
