HLK-5LS03
HLK-5LS03
ПроизводительHI-LINK
Партномер производителяHLK-5LS03
ОписаниеPower Modules HI-LINK HLK-5LS03
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | HI-LINK |
| Вес | 8.742 |
| Output Power | 3.3W |
| Features | Over Current Protection;Short Circuit Protection |
| Output Voltage | 3.3V |
| Conversion Efficiency | 77% |
| Conversion Type | AC-DC |
| Isolation Voltage(Vrms) | 3kV |
| Output current (maximum value) | 1.2A |
| Voltage - Input(DC) | 85VAC~265VAC |
| Quiescent Dissipation | 0.1W |
| Ripple Noise | 150mVp-p |
