LH10-23B03R2
LH10-23B03R2
ПроизводительYLPTEC
Партномер производителяLH10-23B03R2
ОписаниеPower Modules YLPTEC LH10-23B03R2
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | YLPTEC |
| Вес | 80.5 |
| Output Power | 6.6W |
| Number of Outputs | 1 |
| Features | Short Circuit Protection;Over Current Protection;Over Voltage Protection;Over Temperature Protection |
| Output Voltage | 3.3V |
| Switching Frequency | 65kHz |
| Conversion Efficiency | 70% |
| Conversion Type | AC/DC-DC |
| Isolation Voltage(Vrms) | 4kV |
| Output current (maximum value) | 2A |
| Output Voltage Accuracy | ±2% |
| Voltage - Input(DC) | 120V~432V;85VAC~305VAC |
| Quiescent Dissipation | 0.1W |
| Ripple Noise | 80mVp-p |
| Capacitive Load(Max) | 2000uF |
